Jesteśmy polską firmą, która funkcjonuje z sukcesem na rynku krajowym i europejskim od 2009r. Nasza firma jest zlokalizowana w Małopolsce. Produkty oferowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością, a także spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - Waszych psiaków :)
Pod marką LordZeton prowadzimy sprzedaż naturalnych gryzaków i przysmaków dla psów.
Kierując się przy tym wysoką jakością i przystępną ceną jako wyznacznikiem.
Starannie wyselekcjonowane produkty i współpraca z najlepszymi dostawcami, którzy spełniają określone normy systemowe HACCP oraz są pod stałym nadzorem weterynaryjnym sprawiły, że nasze naturalne gryzaki i przysmaki bardzo szybko pozyskały zaufanie wśród setek klientów w kraju i w europie. Wciąż poszerzamy i dopasowujemy naszą ofertę do aktualnych trendów i potrzeb rynku. Możemy śmiało zagwarantować Państwu, że nasze naturalne gryzaki dla psów to najlepsza i najzdrowsza forma przekąski w 100 % naturalna bez użycia dodatku wypełniaczy,
sztucznych środków aromatyzujących, barwników i konserwantów.

NASZYM PRIORYTETEM JEST JAKOŚĆ

Nasza firma posiada certyfikaty, które świadczą o jakości naszych produktów.
Weterynaryjny numer identyfikacyjny - PL1261121p (umieszczony jest na każdym opakowaniu przysmaków) oznacza dopuszczenie produktów naszej firmy do sprzedaży w Polsce i na terenie całej Europy.
Wdrożony System HACCP - zapewniamy tym samym , że otrzymujecie Państwo produkt bezpieczny pod każdym względem. Stały monitoring i kontrola na każdym etapie produkcji, pakowania ( konfekcjonowania ), przechowywania i dystrybucji. pozwala zapewnić wysoką jakość produktów. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, którzy spełniają ściśle określone normy.

POMAGAMY INNYM

Sukces jaki odniosła nasza firma pozwala nam na aktywne wspieranie schronisk dla psów i akcji charytatywnych na rzecz zwierząt.Jesteśmy również sponsorem i patronatem wielu zawodów i akcji charytatywnych związanych z pomocą dla psów w całej Polsce.

FACHOWA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kompetentny zespół jest podstawą naszego sukcesu i zadowolenia naszych Klientów. Fachowa wiedza, zaangażowanie i doświadczenie naszego zespołu pozwoli Państwu ułatwić wybór odpowiednich produktów dla swojego psa. Doskonale wiemy czego dla zdrowia i radosnego życia potrzebuje twój czworonożny przyjaciel. Największym wyrazem uznania są dla nas setki
zadowolonych Klientów, na które pracujemy już wspólnie od wielu lat. Każdego dnia dbamy o wysoką jakość naszych produktów i dobre imię marki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, a czas oczekiwania na realizację złożonego zamówienia był możliwie jak najkrótszy.
zmień